Pristatymo informacija

Knygos pristatymas kainuoja nuo pasirinkto knygos pristatymo būdo: 1,79 Eur, jei pasirinksite pristatymą registruotu paštu arba 1,99 Eur, jei pasirinksite pristatymą į LP Express terminalą.

Knygas išsiunčiame per 1 darbo dieną nuo apmokėjimo, jas gausite per 3–5 darbo dienas.

Jei pasirinkote pristatymą registruotu paštu: Jūsų užsakymą pristatysime į Lietuvos pašto skyrių pagal Jūsų nurodytą adresą. Kai Jūsų užsakymas bus pristatytas į pašto skyrių, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu bei pranešimą į gaunamosios korespondencijos dėžutę apie užsakymo gavimą pašto skyriuje. Jei adresas, kuriuo užsakėte knygą – rajone, tikėtina, kad mobilus paštininkas knygą Jums pristatys nurodytu adresu tiesiai į namus. Kitu atveju, gausite SMS ir turėsite atsiimti knygą nurodytame pašto skyriuje.  

Jei pasirinkote pristatymą į LP Express terminalą: Jūsų užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP Express siuntų savitarnos terminalą. Užsakytas knygas galite atsiimti Jums patogiu metu – visą parą. Kai Jūsų užsakymas bus pristatytas į pašto terminalą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu ir el. laišką. Jūsų užsakymas siuntų savitarnos terminale saugomas 3 dienas. Po 3 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums išsiųsti iš naujo.

Keitimas ir grąžinimas: 

Jei gavote nekokybišką knygą (pvz. pažeistas viršelis) – nufotografuokite nekokybišką vietą ir atsiųskite nuotrauką el.paštu knygos@eridanas.eu su trumpu komentaru, jog gavote nekokybišką knygą. Gavę tokį pranešimą susieksime su Jumis ir susitarsime kaip pakeisime knygą į kokybišką ir kaip kompensuosime Jums siuntimo-grąžinimo išlaidas. 

Jei pageidaujate grąžinti kokybišką knygą, galite tai padaryti per 14 d. Kokybiškos knygos gali būti grąžinamos tiksliai tokios pat būklės kokią gavote, neskaitytos, nesugadintos ir nepraradusios prekinės išvaizdos. Norėdami grąžinti knygą, parašykite mums laišką el.paštu knygos@eridanas.eu, su prierašu jog grąžinate kokybišką knygą ir savo sąskaita grąžinkite mums gautą knygą  (knygos grąžinimo/siuntimo atgal į redakciją išlaidas tokiu atveju apmokate Jūs). Gavę knygą grąžinsime už ją sumokėtus pinigus. Knygą tokiu atveju turite atsiųsti adresu: UAB „Leidybos studija“, V.Putvinskio g. 49-305, 44243 Kaunas. 

Kilus klausimams 

Kilus bet kokiems klausimas dėl užsakytų knygų prašome kreiptis į redakciją: tel. 8-659-41020 ar el.paštu knygos@eridanas.eu (Vilma Sabeckienė).

Malonaus skaitymo.